Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny
Założycielka Zgromadzenie Powołanie Wydarzenia Kontakt
wydarzenia - rok 2021
wydarzenia - rok 2020
wydarzenia - rok 2019
wydarzenia - rok 2018
wydarzenia - rok 2017
wydarzenia - rok 2016
wydarzenia - rok 2015
wydarzenia - rok 2014
wydarzenia - rok 2013
wydarzenia - rok 2012
wydarzenia - rok 2011
wydarzenia - rok 2010
wydarzenia - rok 2009
wydarzenia - rok 2008
wydarzenia - rok 2007
wydarzenia - rok 2006
wydarzenia - rok 2005

Wydarzenia - rok 2004
Kolejny już raz kilka naszych sióstr wzięło udział w Europejskim Spotkaniu Młodych organizowanym przez br. Rogera i Jego Wspólnotę z Taize. W Białymstoku organizatorem wyjazdu była s. Feliksa z s.Joelą.

Nasze Siostry pracujące w Zambii proszą o modlitwę. Mnożą się tam napady bandytów na misje katolickie. Ostatnio pobito Franciszkanów w Kapiri. W Ndoli zaatakowano Siostry Franciszkanki. Nasze Siostry porobiły więcej zabezpieczeń w domu, aby nie dać szansy złym ludziom. Reszta należy do Pana.

W adwencie Sanktuarium bł. Bolesławy Lament w Białymstoku przeżywało swoiste oblężenie. Wiele grup modlitewnych Archidiecezji przybywało tu, by przeżyć swoje skupienie, rekolekcje adwentowe czy też przedświąteczne spotkanie opłatkowe. Cieszy nas to,że grupy modlitewne garną się do naszej kaplicy, by przy relikwiach bł. Bolesławy pogłębiać więź z Bogiem.

W dniu z 16 na 17 października 2004r, w kościele parafialnym pod wezwaniem bł. Bolesławy w Białymstoku członkowie Rodziny Misyjnej bł. Bolesławy Lament przeżywali, jak co roku, swoje czuwanie nocne. Uczestniczyli w nim przedstawiciele ze wszystkich ośrodków w Polsce (ok. 300 osób). Koordynatorem spotkania była s. Róża Naskręt, a duszpastersko służył ks. Grzegorz Tworzewski. Wspólne trwanie na modlitwie koncentrowało się wokół hasła: "Bł. Bolesława -apostołka Serca Jezusowego".

Zawsze jest czas na MIŁOSIERDZIE...
więcej...

przygotowanie do jubileuszu 100-lecia istnienia Zgromadzenia.
więcej...

Dnia 8 listopada 2003 roku w uznaniu skromności, pracowitości i oddania Kościołowi ks. Józef kardynał Glemp Metropolita Warszawski, Prymas Polski odznaczył S. Konsolatę Babińską Złotym Medalem Prymasowskim - ZASŁUŻONY W POSŁUDZE DLA KOŚCIOŁA I NARODU.
S. Konsolata od wielu lat pełni w kościele w Komorowie posługę zakrystianki.
   Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny - WYDARZENIA 2004 Powrót na górę strony